(0312) 418 79 48 sermetsahin@hotmail.com TDB Sicil No: 38213 PZT-CMT / 10:00-18:00
Tümü
implantlarin_omrunu_uzatmak_icin_10_onemli_tavsiye_1466424129_4029

İmplant Uygulamaları

İmplant Uygulamaları
Diş kayıplarını titanyumdan yapılan dental implantlar ile giderilmisidir. Tek diş eksikliğinden birden fazla diş eksikliğine kadar ve hatta total dişsiz ağızların rehabilitasyonunda kullanılan uygulamalardır.
sermet-sahin-periodontoloji-uygulamaları

Periodontoloji Uygulamaları

Periodontoloji Uygulamaları
Peridonotoloji; dişin çevre dokusundaki diş etinin hastalıklarının teşhis ve tedavisiyle ilgilenen bölümdür. Periodontoloji uygulamaları da diş taşı temizliği, fleb operasyonları, bağ dokusu ve serbest diş grefti operasonları, gingivektomi operasyonlarını içerir.
kok-kanal-tedavisi

Kanal Tedavisi

Kanal Tedavisi
Dişte çürüğe ve travmaya bağlı gelişebilen iltihabi hadisenin dişin damar sinir paketini geri dönüşümsüz etkilemesi sonucu meydana gelen şiddetli ağrının ve kök ucunda ki lezyononun tedavisi amacıyla çıkarılıp, kökün şekillendirilip, temizlenip ve doldurulmasıdır.
dislerimizin-seruveni-dis-protezi-ve-dis-protez-cesitleri-2117

Protez Uygulamaları

Protez Uygulamaları
Kayıp olan dişlerin rehabilitasayonu veya mevcut estetiğin düzeltilmesi amacıyla sabit (porselen, zirkonyum, lamina) veya hareketli (klasik veya hassas tutuculu -çıtçıtlı- , parsiyel ve total) protezlerin yapımıdır.
periodontoloji

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma
Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişlerin harici ve dahil renklenmelerinin ağartma yöntemi (Bleaching) ile beyazlatılması işlemidir. Ofis Bleaching ve Home Bleaching şeklinde iki ayrı şekilde yapılmaktadır.
Diş Dolgusu (6)

Dolgu

Dolgu
Çürük olan dişin kaybedilmiş çiğneme fonksiyonu ve estetik kaybını gidermek amacıyla çürük temizlendikten sonra kompozit dolgularla (beyaz dolgu) yapılan rehabilitasyon işlemidir.
WhatsApp chat